Draag jij je steentje bij?

Dringend trainers/begeleiders gezocht! ‼️

A busy life is a happy life! Eerlijk is eerlijk, soms is het met kinderen, vrienden, werk en een overvolle agenda best een hele uitdaging om er nog iets naast te doen voor een vereniging. Onze vereniging draait op vrijwilligers... Wij willen dat elk (jeugd)team een vaste trainer heeft. Maar zoals het er nu naar uitziet zullen een aantal teams geen trainer hebben. Hier willen wij graag verandering in brengen en daar hebben wij uw/jouw hulp bij nodig!

Vind je het leuk om met sport bezig te zijn? Om met een team te werken? Of ben jij een ouder die graag een steentje bij wil dragen?

DAN ZOEKEN WIJ JOU! ????

Heb je belangstelling of wil je meer weten?
Mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.