Scheidsrechters

 

Zaterdag 12 januari    
14.30 Holyoke MA1 – Apollo 8 MA3 Dames 2
14.30 Holyoke DS3 – Markel-Up DS1 Wilma
17.00 Holyoke MC1 – Lutheria DS3 MA1
17.00 Holyoke DS2 – Lutheria DS3 Heren 1 (Emiel)
     
Zaterdag 19 januari    
17.00 Holyoke DS1 – Saasveldia DS1 Regioscheids
17.00 Holyoke HS1 – Vrivo HS2 Charlotte
     
Zaterdag 26 januari    
14.30 Holyoke DS3 – Apollo DS8 Heren 1 (Iwan)
     
Zaterdag 2 februari    
14.30 Holyoke MB1 – HVC MB2 Dames 1
14.30 Holyoke MB2 – Vosta MB2 Dames 1
17.00 Holyoke DS1 – Tornado Geesteren DS2 Regioscheids
17.00 Holyoke HS1 – Avanti HS1 Charlotte
     
Zaterdag 9 februari    
14.30 Holyoke DS3 – HVC DS1 Wilma
14.30 Holyoke MA1 – Markel –Up MA1 Dames 2
17.00 Holyoke DS2 – Tornado Geesteren DS3 Charlotte
17.00 Holyoke MC1 – Tornado Geesteren MC2 MA1
     
Zaterdag 16 februari    
14.30 Holyoke DS3 – Devoc DS3 Dames 1
14.30 Holyoke MA1 – Kerkemeijer Gemini MA1 Heren 1 (Thijs)
14.30 Holyoke MB2 – WVC Volley MB3 Dames 2
17.00 Holyoke DS2 – Fellini Vips DS1 Paula
17.00 Holyoke MC1 – Dynamo Tubbergen MC2 MA1
     
Zaterdag 23 februari    
14.30 Holyoke MB1 – Webton Hengelo MB2 Dames 3
     
Zaterdag 2 maart    
14.30 Holyoke MB1 – Cupido MB1 Dames 2
14.30 Holyoke MA1 – Elite/Dynamo MA1 Dames 2
17.00 Holyoke DS2 – Apollo 8 DS6 Paula
17.00 Holyoke MC1 – Havoc MC4 MA1
     
Zaterdag 9 maart    
14.30 Holyoke MB1 – Elite/Dynamo MB1 Heren 1 (Gert)
17.00 Holyoke DS1 – Lutheria DS2 Regioscheids
17.00 Holyoke HS1 – Rosstars HS2 Paula
     
Zaterdag 16 maart    
14.30 Holyoke DS3 – Polstars DS2 Wilma
17.00 Holyoke DS2 – Apollo 8 DS7 Dames 1
17.00 Holyoke MC1 – Apollo 8 MC3 Dames 3
     
Zaterdag 23 maart    
17.00 Holyoke DS1 – Kuipers Flevoll DS1 Regioscheids
17.00 Holyoke HS1 – TiMaX/DeVoKo HS1 Paula
     
Zaterdag 30 maart    
14.30 Holyoke MB2 – Wevo 70 MB3 Dames 1
     
Zaterdag 6 april    
14.30 Holyoke DS3 – WVC Volley DS3 Paula
14.30 Holyoke MA1 – Volley ’68 MA1 Dames 2
14.30 Holyoke MB2 – TiMaX/DeVoKo MB5 Heren 1 (Geert)
17.00 Holyoke DS2 – Rivo Rijssen DS6 Charlotte
17.00 Holyoke MC1 – Klupers VVA MC2 Dames 3
     
Zaterdag 13 april    
14.30 Holyoke MB2 – Webton Hengelo MB3 Dames 1
17.00 Holyoke DS1 – Dynamo Tubbergen DS3 Regioscheids
17.00 Holyoke HS1 – Harambee HS3 Charlotte

 

Bij verhindering zelf een andere vervangster/vervanger regelen!